▷ Padidinti Pardavimus Su AdWords | scopri.lt
8 662 92616

Sulaukti norimo vartotojų srauto bei padidinti pardavimus su Google AdWords galite beveik iškart, pradėjus reklaminę kampaniją. Yra daugybė būdų, kaip galite padidinti pardavimus su Google AdWords. Vienas jų, taikymas pagal vartotojų gyvenamąją vietą. Naudodamiesi Google AdWords turite galimybę pasiekti savo klientus konkrečiose srityse. Galite pasirinkti rodyti skelbimus visoje šalyje ar tik tam tikruose regionuose, siekiant parodyti skelbimus labiau suinteresuotam vartotojui. Jūsų skelbimas gali būti rodomas milijoninei potencialių klientų auditorijai tada, kai jie labiausiai tikėtina yra pasiruošę jį peržiūrėti, priimti sprendimą, atlikti pirkimą ar kitą veiksmą.

Dar vienas būdas padidinti pardavimus su Google AdWords tai reklaminės kampanijos Kokybės Balo gerinimas. Aukštas Kokybės Balas – tai ne tik mažesnė kaina už paspaudimą, bet ir aukštesnė Jūsų Google AdWords skelbimų pozicija paieškos rezultatuose. Norint užtikrinti aukštą Kokybės Balą, bei pardavimų didėjimą, Jūsų reklaminės kampanijos raktažodžiai turi būti nukreipiami kuo tiksliau.

Svarbiausias dalykas kalbant apie reklamą yra nauda verslui bei pelnas. Google AdWords kaip tik tai ir siūlo:

-kokybišką srautą į Jūsų svetainę. Taikyti galite pagal vartotojų amžių, socialinę padėtį, gyvenamąją vietą ar kitus segmentus, atitinkančius Jūsų reklaminę strategiją.
-galite nustatyti kokį norite kampanijos biudžetą. Nėra minimalaus biudžeto kampanijai pradėti. Galite individualiai pasirinkti, kiek norite išleisti už paspaudimą per diena ar savaitę. Nėra rizikos viršyti nustatyto reklamos biudžeto.
-galimybę pasiekti platesnę vartotojų auditoriją. Google AdWords bendradarbiauja su daugybe kitų svetainių, kurios taip pat rodo AdWords skelbimus ir padeda pasiekti šimtus tūkstančių potencialių klientų visame tinkle.
-tinkamų žmonių pasiekimą susijusiose svetainėse. Google siūlo kontekstinio taikymo galimybę, kai Google turinio tinkle automatiškai parenkamos svetainės, labiausiai susijusios su Jūsų skelbimu. Kuo daugiau tinkamų žmonių pamatys reklamą, tuo didesnė tikimybė, kad jie apsilankys Jūsų svetainėje ir atliks norimą veiksmą.

Norėdami pasiekti optimaliausius rezultatus, kurie patenkintų Jūsų galimybes bei tikslus, pasinaudokite Google teikiamais įrankiais, kurie padės pasirinkti tiek raktinius žodžius, tiek reklaminės kampanijos išlaidas. Išmokus naudotis visomis Google teikiamomis galimybėmis, įsitikinsite, kad Google AdWords gali tapti neatsiejama Jūsų verslo dalis.Parašykite mums!