▷ Reklaminis Baneris | scopri.lt
8 662 92616

Baneris yra tas pats, kas vaizdinis skelbimas laikraštyje ar žurnale. Priklausomai nuo paskirties, baneris gali būti grafininio arba reklaminio pobūdžio. Reklaminis baneris – tai tarsi Jūsų vizitinė kortelė.

Reklaminis baneris turi būti malonus akiai, o pateikiama informacija – iškart „užkabinti“ klientą. Jei Jūsų banerio dizainas niekuo neišsiskiriantis, banalus ir mėgėjiškas, galite prarasti savo potencialius klientus. Todėl reklaminio banerio dizainą turėtumėte patikėti profesionaliems ir patyrusiems šios srities specialistams. Baneris turi būti efektyvus, veiksmingas ir vertas kiekvieno vartotojo paspaudimo. Kaip ir Google Adwords, mokate tik už banerio paspaudimus.

Baneris yra puikus būdas nukreipti vartotojų srautą į savo Interneto svetainę ir tuo pačiu metu kurti prekės ženklo žinomumą. Vartotojui tereikia paspausti ant banerio ir jis automatiškai perkeliamas į Jūsų Internetinę svetainę. Turėkite omenyje, kad baneris nėra didelis ir vieta reklamai yra labai limituota. Reiktų išnaudoti šią vietą kuo efektyviau, kad informacija būtų įtikinama, konkreti ir aiški.

Pastoviam vartotojų srautui bei savo prekės ženklo žinomumui sukurti, visos sėkmingiausios Internetinės kompanijos kartu su kitomis Internetinėmis Rinkodaros priemonėmis naudoja ir reklaminį banerį. Reklaminiai baneriai padeda pasiekti skirtingas žmonių grupes, skirtingose vietose kurių Jūs tiesiog nepasiektumėte kitu būdu.

Dažnai baneriai naudojami ir Google AdWords Reklamoje. Jie sustiprina įspūdį, padaro reklaminę kampaniją patrauklesnę vartotojui. Patalpinti reklaminį banerį galima ir kitoje Internetinėje svetainėje, kuri yra populiari, turi savo pastovų vartotojų srautą ir yra nors kiek susijusi su Jūsų verslu. Tokiu atveju, pasinaudodami svetainės žinomumu, galėsite pritraukti tikslinį vartotojų srautą į savo svetainę.

Reklaminis baneris yra paprasta, nebrangi ir gana efektyvi rinkodaros priemonė, kuri galėtų tapti ir Jūsų Internetinės Rinkodaros skatinimo priemone.Parašykite mums!