▷ Hostingo paslaugos | scopri.lt
8 662 92616

Hostingas – tai interneto svetainių talpinimo ir el. pašto paslauga. Hostingas, kitaip dar lietuviškai vadinamas priegloba, egzistuoja jau ne vieną dešimtmetį. Ši paslauga atsirado kartu su pasauliniu interneto tinklu (World Wide Web), nes joks interneto puslapis negali veikti be serverio pagalbos.

Mūsų grupės įmonė Servera yra Europos Tinklų Koordinavimo Centro (RIPE NCC) narė. Valdome savo viešuosius IP adresus ir turime mums skirtą ASN numerį (Autonomy System Number). Tai leidžia mums maksimaliai kontroliuoti tinklo saugumą ir teikti stabilias paslaugas. Tokias paslaugas teikia tokios įmonės kaip Bitė, Telia (sub. įmonė Hostex), CGates, Interneto vizija, Baltnet, Tele2, mūsų įmonės grupė ir kt.

Mes naudojame tik aukštos kokybės, didelių resursų reikalaujančiam darbui pritaikytą HP Enterprise ProLiant techninę įrangą. Mūsų siūlomi serveriai veikia, Tier III standartą atitinkančiame duomenų centre, kuris aprūpintas:
Sujungimais su didžiausiais ryšio tiekėjais
Nenutrūkstamu elektros tiekimu
Optimalaus klimato kontrolės sistema
Gesinimo dujomis sistema
Fizine apsauga, įėjimo kontrole
Naujokams ar pradedantiesiems rekomenduojame rinktis bendro svetainių talpinimo planus ( angl. shared hosting ).
Bendro svetainių talpinimo planai yra pigūs ir lengvai administruojami, o svetainei ir jos lankomumui augant, nesunkiai galėsite pereiti į virtualų ar dedikuotą serverį.

logo_servera_230Parašykite mums!