▷ Pardavimai Internetu | scopri.lt
8 662 92616

Ar esate patenkinti dabartiniais savo įmonės pardavimais Internetu? Gali būti daugybė priežasčių, kodėl esami pardavimai Internetu neatitinka Jūsų lūkesčių. Greičiausiai tai todėl, kad Jūsų svetainė nesusilaukia pakankamo klientų srauto arba, kad vartotojų srautas nėra tikslinis, arba paprasčiausiai todėl, kad Jūsų svetainėje apsilankę lankytojai nėra konvertuojami į realius klientus.

Jei užsiimate prekyba Internetu, Google AdWords gali tapti efektyvia Jūsų Internetinės Rinkodaros priemone, padedanti pritraukti tikslinį lankytojų srautą į Jūsų svetainę bei padidinti pardavimus. AdWords suteikia galimybę parodyti savo įmonės reklamą pirmajame Google Paieškos Rezultatų Puslapyje milijoninei vartotojų auditorijai. O visų patraukliausia yra tai, kad Jūs mokate tik tada, kaikažkas paspaudžiaant Jūsų skelbimo.

Daugelis klaidingai galvoja, kad pakanka turėti gerą Internetinę Svetainę, kad prekyba Internetu būtų sėkminga. Deja, vien tik gerai suprojektuotos svetainė nepritrauks norimo klientų skaičiaus ir nepadidins pardavimų Internetu. Galite turėti geriausią produktą pasaulyje, bet jei niekas negalės jo rasti Internete, negalės jo ir nupirkti.

Paieškos sistemos, tokios kaip Google, dabar yra populiariausias ir greičiausias būdas surasti reikalingą informaciją, dominančią įmonę, produktą ar paslaugą. Jūsų verslo reklama Internetinėje erdvėje yra būtina, norint konkuruoti su kitais rinkos dalyviais. Todėl Jums reikalinga gerai veikianti ir patikima PPC Google Adwords Reklamos kampanija, kuri padės pritraukti tikslinius klientus ir padidinti pardavimus.

Tam, kad Internetinė prekyba išgyventų, būtinas svetainės lankytojų srautas. Tačiau ne visada didelis srautas generuoja pardavimus. Didelis, tačiau netikslinių vartotojų srautas, veda prie mažų arba jokių pardavimų. Todėl, jei pagrindinis Jūsų tikslas yra prekės ar paslaugos pardavimas, turėtumėte apsvarstyti Internetinę Rinkodarą, nes vien tik lankytojų srautas pardavimų nepadidins.
Kad pasiektumėte norimus rezultatus, Jūsų Internetiniam Verslui reikalingas tikslinis srautas, t.y žmonės, kurie iš tikrųjų domisi tuo, ką parduodate. Todėl, geriau turėti mažiau lankytojų, bet daugiau pardavimų, nei daug lankytojų ir mažiau pardavimų. Google AdWords leidžia Jums ne tik pasiekti reikiamus vartotojus, bet ir sumažinti reklaminės kampanijos išlaidas, nes suteikia galimybę reklamuotis tik tikslinei potencialių klientų auditorijai.

Tačiau, jei Jūsų svetainė susilaukia pakankamai tikslinio lankytojų srauto, bet pardavimai Internetu vistiek nėra dideli, turėtumėte įvertinti ir nustatyti galimas Internetinės Svetainės silpnąsias vietas. Tai galėtų būti per lėtas svetainės užsikrovimo laikas, sudėtinga navigacija, dėl kurios lankytojai negali greitai surasti informacijos, kurios jiems reikia ir kt. Svetainė, neatliekanti savo funkcijų, nebus patraukli klientams, ir negeneruos pardavimų.

Tam, kad Google AdWords Reklama būtų efektyvi, būtina turėti gerai suprojektuotą svetainę, kuri būtų patogi vartotojui, ir kuri parduotų Jūsų prekes. Kuo bus aukštesnis Jūsų kampanijos konversijos rodiklis, tuo Jums bus lengviau įvykdyti reklaminės kampanijos pardavimų tikslus.Parašykite mums!