▷ Turinio Valdymo Sistema | scopri.lt
8 662 92616

Turinio valdymo sistema (TVS) – yra procesų, programų ir duomenų bazių visuma, padedanti kurti, saugoti, valdyti, skelbti informaciją ir supaprastinanti informacinių sistemų turinio valdymą. Web turinio valdymo sistema teikia interneto svetainių kūrimo, bendradarbiavimo ir administravimo priemones, kurios leidžia vartotojams, turintiems mažai žinių apie Programavimą ar HTML, lengvai sukurti, keisti turinį arba jo struktūrą.

Jei savo Internetinėje svetainėje talpinate daug įvairios informacijos, ketinate dažnai ją autnauji arba Internetinės Svetainės struktūra yra gana sudėtinga, turėtumėte pagalvoti apie turinio valdymo sistemą. Ji gali padėti Jums sukurti patikimą ir lanksčią turinio struktūrą bei efektyviai ir ekonomiškai ją valdyti.

Anksčiau, svetainės sukūrimui reikėdavo didelių techninių įgūdžių, su web turinio valdymo sistema šis procesas tapo žymiai lengvesnis bei greitesnis, kadangi sumažėja laikas, per kurį patalpinamas svetainės tekstas. O tai labai svarbu, jei norite greitai patalpinti svarbią informaciją.

Nenuosekli ir blogai suprojektuota turinio struktūra yra daugelio svetainių problema. TVS užtikrina nuoseklų metaduomenų valdymą per turinio šablono struktūras. Iš daugelio turinio valdymo sistemos privalumų, ši užtikrina žymiai geresnį paieškos procesą. Tinkamą turinį vartotojas gali rasti daug greičiau.

Turinio saugumas yra dar vienas svarbus klausimas. TVS gali kontroliuoti, kam leidžiama publikuoti svetainėje, ir kam yra leidžiama pamatyti turinį. Turinio valdymo sistema taip pat užtikrina, kad turinys būtų tinkamas ir, prieš jį išleidžiant arba patalpinant svetainėje, patvirtintas. TVS dėka, Jūs galite stebėti, kas kokią informaciją skelbia, kaip greitai patalpinamas turinys, ar turinys patalpinamas laiku, ar pasenęs turinys yra pakankamai greitai pašalinamas ir t.t.

Be TVS, turinio kokybė nėra tinkamai stebima ir tampa nenuosekli, ko pasekoje, tekstas pasidaro nemalonus skaitytojui. Turinio valdymo sistema nėra skirta turiniui sukurti, susisteminti ar padaryti jį patrauklesniu skaitytojui. Web turinio valdymo sistema tik leidžia Jums valdyti visus šiuos procesus. Pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėme naudoti TVS:

– galimybė vartotojui kontroliuoti informaciją , redaguoti turinį;
– nereikia mokėti už puslapio administravimą jo kūrėjams;
– apima daug funkcijų: dienoraščiai, kalendoriai ir foto galerijos;
– lengvai atnaujinamas turinys;
– galimybė stebėti svetainės lankomumą, sudarinėti apklausas ir taip palaikyti ryšį su klientais;
– galimybe Jūsų klientams rasti Jus Google Paieškos Sistemoje.Parašykite mums!