▷ Svetainės Talpinimas | scopri.lt
8 662 92616

Šiais laikais kievienas asmuo ar įmonė nori turėti savo tinklalapį Internete. Svetainių hostingas – Jūsų svetainės talpinimas Internete, kad ji būtų pasiekiama visiems Interneto vartotojams. Hostingo įmonė rezervuoja savo klientui laisvą vietą savo serveryje bei Interneto liniją. Prieš pasirenkant hostingo kompaniją, užsakovas turėtų žinoti, kam jis bus naudojamas ir kiek resursų reikės. Nuo to, kokio galingumo serverio ir kokio pralaidumo Interneto linijos, duomenų palaikymo bazės bei kitų papildomų privalumų Jums reikės, priklausys ir Jūsų hostingo tipas. Yra įvairių rūšių web hostingas:

Nemokamas Hostingas – dažniausiai su tam tikromis sąlygomis. Jūsų bus prašoma leisti svetainėje rodyti įvairią reklamą, paprastai Banerius. Daugelis nemokamų hostingo paslaugų skirtos individualiems asmenims, o ne įmonėms, todėl toks svetainės talpinimas dažniausiai neturi reikiamo techninio palaikymo, klientų aptarnavimo paslaugų ar duomenų perdavimo galimybės.

Shared Web Hostingas- tai bendras hostingas turintis dalintis serverio resursais ir kaina. Svetainė talpinama bendrame serveryje kartu su kitomis svetainėmis. Dažniausiai šis tipas tinka mažoms Interneto Svetainėms ir yra sąlyginai pigus.

Virtualus privatus serveris – vienas serveris, kuris padalintas į kelis virtualius serverius veikiančius nepriklausomai, programinės įrangos pagrindu. Šis hostingo tipas yra saugesnis ir patikimesnis nei Shared Hostingas, tinkamas verslo svetainėms. Kiekvienas vartotojas gali lengvai valdyti savo serverį, keisti parametrus ir kt.

Dedikuotas Web Hostingas – kai vienam vartotojui priklauso atskiras serveris ir priėjimas prie jo. Tai pats brangiausias ir patikimiausias serveris. Šio tipo svetainės hostingas dar skirstomas į dedikuotą serverį su priežiūra, kai hostingo kompanija atsako už serverio apsaugą ir dedikuotą serverį be priežiūros, kai klientas atsako už apsaugą.

Nuosavo serverio hostingas (Colocation) – užsakovui skiriamas serveris, kuris patalpinamas hostingo kompanijos duomenų centre. Serverio techniniai bei programiniai klausimai ir priežiūra tenka užsalovui.

Grupės serverių hostingas- informacija talpinama keliuose serveriuose. Tokiu būdu užtikrinamas maksimalus serverio pasiekiamumas bei visų serverio resursų išnaudojimas.

Prieš pasirenkant tinkamą hostingo kompaniją, turėtumėte įvertinti savo tinklalapio poreikius ir galimybes. Tačiau kaip žinoti, kuri hostingo kompanija geriausia? Pateiksime kelias gero ir patikimo web hostingo ypatybes. Hostingo kampanija turi būti:

-stabili, patikima ir užtikrinti nepriekaištingą paslaugų tiekimą.
-bet kuriuo metu teikti klientų aptarnavimo bei techninės pagalbos ir remonto paslaugas.
-užtikrinti saugumą. Jūs turte būti tikras, kad Jūsų svetainė bus apsaugota nuo galimų programišių patekimo į Jūsų svetainę. Įsitikinkite, kad serveriuose nuolat daromos atsarginės kopijos ir Jūs bet kada galite prisijungti prie savo svetainės root meniu.
-turi užtikrinti hostingo pasiekiamumą (uptime).
-užtikrinti leistiną informacijos srautą, t.y duomenų perdavimo kiekį baitais, kuris perduodamas iš Jūsų svetainės į lankytojų, kai jie naršo svetainėje.
-leistų Jums valdyti savo Interneto svetainę, pavyzdžiui pridėti, ištrinti ,tvarkyti savo elektroninio pašto adresus, pakeisti slaptažodžius ir kt.
-sudaryti sąlygas skirti daugiau vietos serveryje, jei ateityje savo Internetiniame puslapyje norėsite pridėti daugiau failų.

Renkantis web hostingą svarbu atsižvelgti į tinklalapiui keliamus tikslus bei reikalavimus. Svarbu ir tai, ar tai asmeninio pobūdžio, nedidelio srauto svetainė, ar sudėtingesnis įmonės tinklalapis, kuriam reikalingas visapusiškas hostingo paketas. Profesionalus svetainių talpinimas gali pasiūlyti ne tik konkurencingas kainas, tačiau technines bei remonto paslaugas. Profesionalus svetainių hostingas padės Jums išspręsti bet kokias problemas, susijusias su Jūsų serveriu. Specialistai pateiks patikimus problemų sprendimo būdus.

Svetainės talpinimas – tai patirties ir žinių reikalaujantis procesas. Patikėkite jį profesionaliai svetainių talpinimo komandai, ir gaukite maksimalų greitį, patikimumą ir saugumą.Parašykite mums!