▷ Svetainės Monitoringas | scopri.lt
8 662 92616

Dauguma mažų įmonių turi savo Internetines Svetaines, kurių nepriekaištingas veikimas tiesiogiai įtakoja Verslą Internete. Svetainės monitoringo paslauga užtikrina nenutrūkstamą bei kokybišką tinklalapio veikimą ir Interneto svetainės pasiekiamumą galutiniams vartotojams, todėl svetainės monitoringas dažnai naudojamas E-komercijos įmonių. Jei užėjęs į Jūsų įmonės svetainę klientas negalės užsisakyti prekių arba atsiskaityti už prekes kreditine kortele, jis nedelsiant paliks svetainę. Kai Internetinių įmonių konkurencija tokia didelė, Jūs negalite sau leisti prarsti klientus dėl netinkamo įmonės svetainės funkcionavimo.

Norint, kad Jūsų svetainė veiktų efektyviai, Jums reikia užtikrinti, kad Jūsų serveriai veiktų visu pajėgumu. Jei negalite stebėti savo Interneto svetainės 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, pasinaudokite web monitoringo įmonių paslauga, kurios pasirūpins Jūsų svetainės statistikos įrankių įdiegimu, pateiks periodinę statistinių duomenų analizę bei pateiks svetainės tobulinimo pasiūlymus.

Web monitoringas tai procesas, kurio metu pašalinamos priežastys, kurios galėtų nutraukti paslaugų teikimą, lemiantį pardavimų sumažėjimą bei laiko ir resursų praradimą. Yra tam tikros sąlygos, kaip techninės įrangos gedimai, duomenų bazės, programinė įranga, virusai, interneto ryšys ir kt., kurios užtikrina sėkmingą Jūsų svetainės veikimą Internete. Kai Jūsų svetainė veikia nekokybiškai, net jei tai trunka tik keletą minučių, yra didelė tikimybė, prarasti pardavimus bei aukštas pozicijas Paieškos Sistemose, kaip Google.

Web monitoringo paslaugų teikėjai prižiūri visą programinę ir techninę įrangą, personalo poreikius tam, kad padidinti Jūsų įmonės produktyvumą, o kartu pagerinti įmonės AdWords Reklaminės kampanijos rezultatus.

Pagal atliekamas funkcijas, gali būti svetainės veikimo (Performance), apsaugos (Security), darbinės būsenos periodo (SiteUptime) ir kt. web monitoringas. Svetainės veiklos monitoringas prižiūri tinklalapio veikimą, o pranešimą apie Interneto svetainės veikimo gedimus siunčia svetainės savininkui, kuris gali daug greičiau juos pašalinti.

Bet kuri Interneto svetainė, ypač kuri rodo reklamą ar kitaip susijusi su E- verslu, turėtų pagalvoti ir apie svetainės apsaugą. Svetainės apsaugos monitoringas ir antivirusinės programos yra vienintelis veiksmingas apsaugos būdas. Web apsaugos monitoringas gali peržiūrėti ir apsaugoti Jūsų svetainę nuo žinomų Interneto išpuolių, taip pat gali patikrinti ar siunčiamuose failuose nėra virusų ir tokius failus sustabdyti.

Darbinės būsenos periodo (SiteUptime) web monitoringas reguliariai tikrina Jūsų svetainę konkrečiais intervalais: kas 2, 5, 15 ar 30 minučių, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, siekiant užtikrinti, kad klientai ir vartotojai galėtų pasiekti Jūsų svetainę bet kuriuo paros metu ir praneša Jums, jei ji nepasiekiama.

Svetainės monitoringas gali apimti daug dalykų, kurių reikia, kad programa veiktų, tačiau vieni svarbiausių yra reakcijos laikas ir prieinamumas arba darbinės būsenos periodas. Web monitoringas yra labai svarbus norint užtikrinti, kad svetainė būtų prieinama vartotojams ir veiktų efektyviai bet kuriuo metu. Tačiau be svetainės monitoringo, efektyviam svetainės veikimui reikalingas ir profesionalus Internetinės Svetainės Programavimas.Parašykite mums!