▷ Google reklama | scopri.lt
8 662 92616

logo-google-partner-600x225

 

 

Kas tai ?

Tai Google Paieškos Sistemos reklamos internete būdas, kuris padidina vartotojų srautą į Jūsų svetainę. AdWords skirta tiek individualiems vartotojams, tiek įmonėms ar didesnėms organizacijoms. Viena AdWords sąlyga – būtina turėti internetinę svetainę. Sukūrus įmonės Google AdWords skelbimą, galite pasirinkti ne tik kada skelbimas pasirodys Google paieškos sistemoje, bet ir kur viršuje ar šalia kitų paieškos rezultatų, susijusių su Jūsų verslu.

Kaip veikia AdWords?

Paprasčiausiai suvedate su Jūsų verslu susijusius raktažodžius, o AdWords parodo Jūsų skelbimą Google paieškos sistemoje, kai vartotojas įveda šį raktažodį ar kitą žodį, susijusį su Jūsų verslu. Kai žodis įvedamas į paieškos laukelį, iš daugybės internetinių dienoraščių, svetainių ir kitų sąrašų, Google parenka tuos, kurie labiausiai susiję su paieškos tekstu. Jūsų paieškos žodį ar frazę gali atitikti tūkstančiai paieškos rezultatų.

Tačiau ne visos įmonės gali užimti aukščiausias pozicijas tarp paieškos rezultatų. Jei Jūsų įmonės ir nėra pirmuosiuose paieškos rezultatų puslapiuose, AdWords suteikia galimybę būti matomais internete, nes Jūsų skelbimas yra pateikiamas milijoninei potencialių klientų auditorijai. AdWords ne tik suveda Jus su potencialiais klientais, bet ir padeda plėtoti Jūsų verslą internete.

 

Kokia yra Google Adwords reklamos nauda verslui?

Google AdWords ataskaitos pateikia daugybę informacijos ir duomenų apie Jūsų Adwords reklamos kampaniją bei jos veiksmingumą. Pirmiausia, galite lengvai įvertinti kiekvienos paieškos frazės ar raktinio žodžio efektyvumą bei kainą. Su AdWords galite nustatyti konkrečią sumą, kurią norėsite išleisti  už kiekvieną potencialų klientą, apsilankiusį Jūsų svetainėje. Taip pat galite nustatyti konkretų dienos biudžetą, kurį viršijus, Google sustabdo skelbimų rodymą, todėl Jūs esate apsaugotas nuo papildomų reklamos išlaidų.

Mūsų įmonė sukurs Jūsų puslapiui organizuotą Google AdWords  reklamos kampaniją, kuri padės sumažinti Jūsų reklamos kaštus. Mes išanalizuosime  atskirų skelbimų grupių duomenis ir Jūs galėsite stebėti, kurios grupės yra efektyvesnės ir  kurias reiktų sustabdyti.

KontaktaiParašykite mums!