▷ Domenas | scopri.lt
8 662 92616

Jei Jūs ketinate pradėti verslą Internete ar norite reklamuoti prekes ir teikiamas paslaugas visuomenei, Jums reikalingas domenas. Kas tai yra? Domenas, iš anglų kalbos Domain name, tai unikalus Jūsų svetainės ar elektroninio pašto Internetinis adresas, kurį reikia iš pradžių užregistruoti. Jei ketinate turėti Internetinę Svetainę, skirtą pritraukti tūkstančius vartotojų kasdien, Jums reikia turėti individualų svetainės domeną.

Domenai yra skirstomi į skirtingus lygius-subdomenus. Pirmojo lygio domenai yra aukščiausio lygio, įskaitant bendrinius aukščiausio lygio domenus, pavyzdžiui, com, net , org ir šalių kodus. Antro ir trečio lygio domenai paprastai yra skirti galutiniams vartotojams, kurie nori prisijungti prie Interneto vietinio tinklo ar sukurti Internetinę Svetainę. Domenų registracija paprastai administruojama domenų registratoriaus, kurie savo paslaugas parduoda visuomenei. Domenų registracija nėra sudėtingas procesas, kurį galėtumėte atlikti ir patys, tačiau jei norite sutaupyti laiko ir gauti konkurentiškas kainas, paveskite tai padaryti domenų registracijos specialistams.

Norint suprasti, kodėl Jūsų verslui reikalingas individualus domenas, pirmiausia reikia žinoti, kaip domenas veikia. Domenų vardai – tai adresatinės struktūros, naudojamos kompiuteriams Internete rasti ir identifikuoti. Kompiuteriai naudoja Interneto protokolo (IP) adresus, kurie susideda iš numerių serijos. Šių numerių pagalba galima identifikuoti bet kurį kompiuterį Internete. Tačiau IP adresą yra sunku atsiminti, dėl šios priežasties, domenai buvo sukurti taip, kad norint Internete surasti įmonė ar kitą subjektą, būtų naudojami lengvai įsimenantys vardai ir frazės.

Pasirenkant domeną, svarbu pasirinkti patraukiantį dėmesį ir lengvai įsimenantį žodį ar frazę. Toks domenas sukurs Jūsų įmonės svetainei didesnį lankytojų srautą, kuris pagerins Jūsų įmonės pozicijas Google Paieškos Sistemoje, o kartu sumažins Google AdWords Reklamos už paspaudimą kainą. Stenkitės parinkti domeno vardą, kuris būtų tiesiogiai susijęs su Jūsų įmonės veikla ir Internetiniu tinklalapiu. Jei Internetinė Svetainė yra Jūsų verslo svetainė, domenas galėtų būti įmonės pavadinimas, o kai svetainė yra asmeninio pobūdžio, pasirinkite domeno vardą, kuris būtų susijęs su Jūsų svetainės tema. Domenas turėtų būti nuo 5 iki 20 simbolių. Kuo domeno vardas trumpesnis, tuo jį lengviau įsimins vartotojas.

Domenas yra tarsi Jūsų unikali tapatybė Internetinėje erdvėje. Kadangi vienu metu negali būti dviejų vienodų domenų, Jūsų tapatybė Internete yra visiškai unikali. Jei turite savo verslo Internetinę svetainę, individualus domenas gali būti Jūsų prekinis ženklas Internete ir tam tikra prasme Jūsų vizitinė kortelė Internete. Įmonė, turinti savo Internetinės Svetainės ir Elektroninio Pašto individualų domeną, atrodo daug profesionaliau ir patikimiau. Domeno reikšmė verslui yra labai didelė, nes praradus įmonės domeną, tarsi prarandama įmonės tapatybė Internete.

Domenas – tai yra Jūsų įmonės buvimas Internete ir Jūsų verslo atstovavimas, o neturėdami savo unikalaus domeno, negalėsite ir plėtoti savo įmonės tapatybės Internete.Parašykite mums!