▷ Elektroninių parduotuvių kūrimas | scopri.lt
8 662 92616

Kasmet didėjant Interneto vartotojų skaičiui, vis populiaresnės tampa Internetinės parduotuvės, suteikiančios galimybę patekti į pasaulinę rinką bei turinčios daugybę kitų privalumų:

-vykdo tiesioginius Pardavimus Internete;
– padidina prekės ženklo žinomumą;
– galimybė mažoms įmonėms konkuruoti su didesniais rinkos dalyviais;
-mažina veiklos sąnaudas. Darbas su klientais per Internetą sumažina Jūsų veiklos išlaidas.
-galimybė Jūsų verslui dirbti 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę .

Parduotuvė Internete bus sėkminga, jei atitiks visus prieinamumo parametrus, bus visiškai optimizuota paieškos sistemoms ir bus patogi vartotojui. Internetinės parduotuvės vartotojai turi jaustis saugiai apsipirkdami Internete, kitu atveju, jie neatskleis savo mokėjimo informacijos ir Jūs prarasite potencialų pirkėją.

Kitas veiksnys, kuris didina parduotuvės Internete pasitikėjimą , tai pateikta kontaktinė informacija. Daugelis vartotojų atsisako pirkti Internetinėje parduotuvėje, kurioje nenurodytas fiksuotojo ryšio telefono numeris ir registruotas adresas. Kad apsipirkimas Internetinėje parduotuvėje vartotojui būtų paprastas, turi būti gerai suprojektuota paieškos funkcija bei naršymo sistema su aiškiomis kategorijomis ir pasirinkimo variantais.

Apsipirkimas parduotuvėje turi tam tikrų privalumų, nes klientas prekę gali išbandyti, pažvelgti iš įvairių pusių, drabužius gali pasimatuoti ir t.t Atsižvelgiant į tai, Internetinės parduotuvės klientui turi būti pateikta kuo daugiau informacijos apie prekę, perteikiant kuo tikroviškesnį jos vaizdą. Yra daug įvairių būdų, kaip tai galima padaryti: 3D vaizdas, “flash” vaizdo įrašas, panoraminės fotografijos, priartinimo funkcija ir kt. Informatyvus produkto aprašymas bei vaizdinė informacija, gali ženkliai padidinti Internetinės svetainės pardavimus.

Atsiskaitymo už prekes procesas turi būti paprastas ir greitas. Jei atsiskaitymo procesas bus sudėtingas, klientas greičiausiai jį nutrauks ir Jūs prarasite pardavimus.

Statistika rodo, kad pirkėjai dažnai renkasi tas Internetines parduotuves, kuriose nereikia prisiregistruoti ir atskleisti asmeninės informacijos. Norint neprarsti potencialių pirkėjų, e-parduotuvė turėtų suteikti galimybė pirkti neprisiregistravus.

Internetinė parduotuvė – tai daug patogesnis ir greitesnis būdas apsipirkti, sutaupant nemažai laiko bei pinigų, todėl milijonai vartotojų visame pasaulyje naudojasi parduotuvėmis Internete. Jei abejojate ar šis apsipirkimo būdas yra tinkamas Jums, pavardinsime keletą Internetinės parduotuvės privalumų:

– patogu: galite apsipirkti bet kuriuo paros metu ;
– sutaupote laiko, nes apsipirkimo procesas trunka vos kelias minutes;
– nereikia stovėti ilgose eilėse;
– kainų palyginimas;
– galimas prekių grąžinimas;
– platus prekių asortimentas;
– galimybė sutaupyti: Internetinės parduotuvės dažnai pasiūlo pigių sandorių, geresnes kainas bei nuolaidų kuponus.



Parašykite mums!