▷ Nemokamas Svetainės Talpinimas | scopri.lt
8 662 92616

Vien tik gera Interneto Svetainė neužtikrins Jūsų įmonės žinomumo ir nepritrauks norimo klientų srauto. Tam, kad būtumėte matomas Internete bei padidintumėte Internetinio puslapio lankomumą, turėtumėte papildomai investuoti į Reklamą Internete. Google AdWords, Facebook Reklama, reklaminiai Baneriai, tai tik keletas Internetinės Reklamos pavyzdžių.

Nepelnytai nuvertintas yra nemokamas svetainių talpinimas skelbimų portaluose. Be to, kad skelbimų portalai nuolat sulaukia didelio lankytojų srauto, įmonės informacija tampa prieinama daugeliui potencialių pirkėjų ir paieškos sistemų vartotojų, Jūs dar ir ženkliai sutaupote savo reklamos kaštus. Nemokamas puslapio talpinimas gali būti administruojamuose kataloguose, kaip ĮmoniųGidas.lt, populiariausiose skelbimų lentose ar skelbimų portaluose.

Dar vienas nemokamos reklamos būdas – tai nuorodų ir banerių talpinimas. Nuorodų talpinimas gali būti tiek nemokamuose skelbimų portaluose, tiek Jūsų puslapyje, patalpinant Jums nekonkurentiškų įmonių nuorodas. Baneriai talpinami tik įmonės tematiką atitinkančiose svetainėse.

Vienas iš didžiausių interneto svetainės talpinimo nemokamuose skelbimų puslapiuose privalumų, tai galimybė pasiekti platesnį žmonių ratą. Šis Reklamos Internete būdas taip pat padidina Jūsų įmonės reitingą paieškos sistemoje, o taip pat pagerina AdWords Reklamos rezultatus.
Nemokamas puslapių talpinimas portaluose yra labai naudinga nedidelėm įmonėm, kurių pradinis reklamos biudžetas dažniausiai yra ribotas. Nemokamos skelbimų svetainės suteikia įmonėms galimybę efektyviai ir nemokamai reklamuoti savo įmonės produktą ar paslaugą tikslinei potencialių klientų auditorijai.
Turėtimėte dar kartą apsvarstyti šį reklamos būdą, nes nemokamas puslapių talpinimas skelbimų portaluose tai:
1) Ekonomiškas ir efektyvus reklamos būdas;
2) Pagerina SEO ir Adwords Reklamos Rezultatus. Svetainės patalpintos nemokamuose skelbimų portaluose randamos įvairiose paieškos sistemose, o tai gali padėti geriau optimizuoti Jūsų svetainę.
3) Svetainės nuorodos kūrimo ir formavimo galimybė. Nemokamas svetainių talpinimas skelbimų portaluose veikia kaip Internetinio puslapio nuorodos platinimas. Dažniausiai tokios svetainės, siūlančios nemokamą skelbimų talpinimą turi aukštą puslapio reitingą, todėl galite tikėtis, kad naršytojai sugrįš į Jūsų svetainę. O tai pagerina Jūsų svetainės poziciją Paieškos Sistemose, kaip Google, t.y kuo daugiau nuorodų į svetainę aptinka paieškos sistema, tuo aukštesnė svetainės pozicija.
4) Užtikrina svetainės lankytojų srautą.
Tačiau, įsitikinkite, kurie iš portalų yra efektyvūs ir tikrai nemokami. Turėtumėte pasirinkti svetaines, kurios yra gerai žinomos ir populiarios.
Nemokamas svetainių talpinimas skelbimų portaluose ne tik sumažina Jūsų reklamos išlaidas, padidina potencialių klientų skaičių, tačiau tai puikus būdas įmonėms būti konkurentiškoms, matomoms bei pasiekiamoms potencialių klientų. Tai vieta Jūsų tiesioginei, nemokamai ir neribotai Reklamai Internete.Parašykite mums!