▷ SEO Hostingas | scopri.lt
8 662 92616

Puslapių hostingas – tai ne tik talpinimo paslauga, kuri leidžia patalpinti savo tinklalapius Internete, tačiau ir svarbus faktorius, įtakojantis Jūsų svetainės reitingus paieškos sistemoje. Efektyvus SEO procesas apima daug veiksnių, todėl optimizuojant svetainę, turėtų būti apsvarstytas kiekvienas aspektas, taip pat ir puslapių hostingas.

Lėtas ir nekokybiškas svetainės pakrovimas dar vienas veiksnys, kuris gali pakenkti SEO, todėl puslapių talpinimas turi būti atliekamas naudojant tik patikimus ir galingus serverius, o hostingo planas leistų pasinaudoti visais serverio resursais, kurių dėka svetainė veiktų sklandžiai ir kokybiškai. Jei dėl per ilgo pakrovimo svetainės lankytojai ją paliks, svetainė praras reitingus. Todėl, norėdami turėti geresnes vietas paieškos sistemoje, įsitikinkite, kad hostingo planas yra patikimas ir turi pakankamai serverio resursų.

Kitas veiksnys, kuris lemia svetainės reitingus paieškos sistemoje, tai Jūsų svetainės IP adresas. Jei naudojate Shared Hostingą, tas pats IP adresas tenka visoms interneto svetainėms, o tai žymiai pablogina reitingus. Šiuo atveju turėtumėte rinktis puslapių hostingą, kuris suteiktų atskirą IP adresą. Jei norite kelių IP adresų, rinkitės SEO hostingą. SEO hostingas pagerina susijusių svetainių reitingus paieškos sistemoje, kai viena svetainė turi nuorodą i kitą.

Nepatikimas serveris gali neigiamai paveikti ir Adwords Reklamos rezultatus. Nepatikimas hostingas pablogina svetainės veikimą ir raktinių žodžių Kokybės Balą Google Adwords Reklamos kampanijoje. Mažesnės kokybės raktiniai žodžiai padidina PPC (pay-per-click) mokestį ir išaugina AdWords Reklamos kaštus.

Daugelis net nesusimąsto, kad netinkamas puslapių talpinimas sumažina svetainės reitingus paieškos sistemoje. Jei puslapio hostingas nėra pakankamai efektyvus, sutrinka svetainės veikimas ir prarandamas SEO veiskmingumas. Gerame serveryje talpinamas puslapis geriau reitinguojamas Google Paieškos Sistemoje ir todėl leidžia pagerinti AdWords Reklamos rezultatus. Patikimas ir greitas puslapių hostingas ne tik padeda susilaukti didesnio lankytojų srauto, bet ir leidžia sutaupyti reklamos kaštus.Parašykite mums!