▷ Efektyvūs Raktažodžiai | scopri.lt
8 662 92616

Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių naudojasi Internetu užsisakydami prekes, paslaugas ar tiesiog ieškodami informacijos. AdWords Reklama – tai galimybė pristatyti Jūsų produktus ir paslaugas milijoninei Interneto vartotojų auditorijai. Sėkmingą Adwords reklamą Internete lemia penki faktoriai, vienas kurių – efektyvūs raktažodžiai.

Raktiniai žodžiai – tai žodžiai, apibūdinantys Jūsų produktus ir paslaugas arba yra su jais susiję. Kitaip tariant, tai žodžiai, kuriuos vartotojas, suvedęs į paieškos sistemą, tikėtųsi surasti Jūsų prekes ir paslaugas Internete. Jei AdWords nustato, kad į paieškos laukelį įvestas žodis yra susijęs su Jūsų nurodytais raktiniais žodžiais, Jūsų skelbimas yra parodomas Google Paieškos Rezultatų puslapiuose. Todėl būtina kuo tiksliau pasirnkti Jūsų verslą apibūdinančius raktinius žodžius bei suskirstyti juos į kategorijas arba tam tikras temas. Turint tokias efektyvių raktinių žodžių kategorijas, yra daug lengviau sukurti skelbimą, kurio tekstas būtų konkretus ir suprantamas vartotojui. Kuo tiksliau sudėliosite raktinių žodžių kategorijas, tuo Jūsų skelbimas aiškiau įvardins, kuo įmonė užsiima ir klientas galės lengviau išsirinkti tai, ko jis ieško.

Efektyvūs raktažodžiai gali būti tiek vienas žodis, tiek frazė, sudaryta iš kelių žodžių. Svarbu, kad raktinis žodis nebūtų per daug bendras arba per daug konkretus ir specifinis. Pav., raktinis žodis-kelnės-per daug bendras, o – juodos vyriškos kelnės su kišenėm – per daud specifinis. Šiuo atveju tinkamiausias raktinis žodis būtų – vyriškos kelnės.

Sėkminga AdWords Reklama bus tik tada, jei raktažodžiai bus:

-sudaryti iš 2 ar 3 žodžių;
-tiesiogiai susiję su Jūsų verslu. Google raktinių žodžių įrankis (Keyword tool) gali būti puiki priemonė, norint surasti efektyvius raktinius žodžius, kurie tinkamiausiai apibūdintų Jūsų verslą;
-konkretūs ir aiškiai suprantami, ne per daug sprecifiniai, bet ir ne bendri.

Efektyvūs raktažodžiai – vienas iš faktorių, lemiantis Jūsų sėkmingą AdWords Reklamą Internete. Pasirinkite tinkamus raktinius žodžius ir gaukite geresnę Investicijų Grąžą iš savo Internetinės Reklamos bei padidinkite potencialių klientų srautą į savo svetainę.Parašykite mums!