▷ PPC Reklama | scopri.lt
8 662 92616

CPC arba kitaip PPC reklamos modelio privalumas yra tas, kad jis yra nebrangus, lankstus ir galima lengvai kontroliuoti reklamos skelbimą, biudžetą bei stebėti reklamos Investicijų Grąža.

Šis PPC reklamos modelis paprastai yra susijęs su Google Paieškos Sistema, Yahoo ir kitomis. Reklamos Internete rodymas per Google leidžia sekti paspaudimų rodiklį, išlaidas už paspaudimą ir konversijų koeficientą – konversijų ir paspaudimų santykį. Šis koeficientas yra labai svarbus rodiklis, kuris nustato, kaip efektyviai veikia Cost-per-click reklamos modelis.

Tačiau tiesioginiuose pardavimuose, šis PPC reklamos modelis, dėl didelių darbo sąnaudų prižiūrint kampanijas, yra mažiau populiarus. Taigi CPC reklamos modelis turėtų būti naudojamas tik reklamų, kurios skatina paspaudimus, kampanijoms.

Kad Reklama Internete būtų efektyvi ir veiksminga, reikia ne tik profesionaliai sukurtos Internetinės Svetainės, tačiau ir tinkamai pasirinkto reklamos modelio. Kreipkitės į mūsų Google AdWords reklamos Internete specialistus, parinksime reklamos modelį, labiausiai atitinkantį Jūsų įmonės reklamos strategiją ir poreikius.Parašykite mums!