▷ Internetinės Svetainės Programavimas | scopri.lt
8 662 92616

Kad Internetinė Svetainė būtų efektyvi, pritrauktų potencialius klientus bei padidintų pardavimus, reikia: išskirtinio Svetainės Dizaino, suprantamo ir lengvai skaitomo teksto, kad svetainė būtų pasiekiama vartotojui , t.y būtų Optimizuota Paieškos Sistemoms. Tačiau, kad Jūsų svetainė pilnai funkcionuotų, reikalingas kokybiškas svetainės programavimas.

Mūsų kvalifikuotų ekspertų komanda, pasitelkdama naujausiomis Internetinio tinklo kūrimo technologijomis, teikia programavimo paslaugas. Galime pasiūlyti individualias svetainės programavimo paslaugas, atitinkančias Jūsų specifinius reikalavimus bei numatytą biudžetą. Jei norite, kad Jūsų Internetinė svetainė išsisikirtų iš kitų, užsisakykite mūsų teikiamas svetainės programavimo paslaugas.

Kam reikalingas svetainės programavimas? Interneto svetainės programavimas leidžia paprastą, statinį HTML puslapį paversti dinamišku. Tai leidžia kitiems sąveikauti su Jūsų Interneto svetaine, pavyzdžiui įvairūs forumai ar svečių knygos.

Interneto tinklapių programavimas atliekamas Interneto programavimo kalbomis. Šios kalbos gali apimti statines technologijas: kaip HTML, XHTML, CSS, JavaScript ir XML. Tačiau, dauguma Internetinių svetainių programavimas atliekamas naudojant serverio programavimo kalbas. Populiariausios web programavimo kalbos: PHP, ASP.NET, Perl, ASP klasikinis, Python, ir JSP.

Tačiau Jums nereikia būti programavimo ekspertu. Mūsų Interneto Svetainių kūrėjai, kurie gerai išmano naujausias programinės įrangos technologijas, pasitelkdami web programavimo įrankius, patirtį ir kompetenciją, sukurs interaktyvią ir efektingą svetainę, pilnai atitinkančią Jūsų poreikius bei tikslus.
Prieš pradedant svetainės programavimo projektą, pirmiausiai viską suderiname su klientu. Užsakovas dalyvauja kiekviename projekto etape, kilusius klausimus sprendžiame iškart, kas sutaupo nemažai laiko.

Kad Jūsų svetainė atrodytų patraukli, maksimaliai veiksminga, greitai pasiekiama ir patogi klientui, svetainės programavimas turėtų būti patikėtas mūsų specialistams. Laiko išbandyta patirtis ir kompetencija leis sukurti saugią, patikimą ir lengvai naudojamą svetainę. Už konkurencingą kainą, įgyvendinsime visus Internetinės Svetainės projekto reikalavimus ir patenkinsime kiekvieno kliento individualius poreikius. Padarysime viską, kad Jūsų svetainės vizija taptų realybe.Parašykite mums!