▷ Domeno užrakinimas | scopri.lt
8 662 92616

Domeno užrakinimas – tai nemokamas domenų apsaugos patobulinimas, sukurtas „Media Temple“ kompanijos. Dėka šio parametro yra užkertamas kelias neteisėtam Jūsų domeno perdavimui kitam asmeniui, ar interneto hostingo paslaugų tiekėjui.  Jūsų domeno serverio pavadinimai yra užrakinami.

Kai Jūsų domenas yra užrakintas, Jūs automatiškai esate apsaugotas nuo neteisėtų trečiųjų šalių asmenų, kurie galimai bandytų klaidingai nukreipti Jūsų domeno vardo serverius, ar perkeltų visą domeną kitur, be Jūsų leidimo. Tokiu atveju, Jūs negalėtumėte atlikti jokių keitimų savo domeno vardų serveriams, o tai įtakotų netvarkingą  Jūsų domeno talpinimą.

Domeno užrakinimas yra reikalingas patobulinimas. Vartotojai jį naudoja, kadangi net ir atlikus tam tikrus pakeitimus domeno nustatymuose (pvz.: atnaujinant serverių pavadinimus ar kontaktinę informaciją), reikia automatiškai atrakinti ir vėl užrakinti domeną. O norint perkelti savo domeno pavadinimą – reikia jį atrakinti.

Pastaba. Jeigu negalite atlikti žemiau nurodytų veiksmų, gali būti, kad Jūsų paskyra jau yra užrakinta. Jūs negalėsite atrakinti savo domeno per artimiausias 60 dienų, dėl šių priežasčių:

∙ Užregistravus ar perkėlus savo domeno vardą;

∙ Atnaujinus registruotojo organizacijos kontaktus;

∙ Atnaujinus registruotojo vardą ir pavardę, bet nenurodžius organizacijos pavadinimo.

 

acGRIDmainmenu_domaintools_locking_locked            domain1Parašykite mums!