▷ Siūlome darbą reklamos tekstų kūrėjui (-ai) | scopri.lt
8 662 92616

SIŪLOME DARBĄ REKLAMOS TEKSTŲ KŪRĖJUI (-AI)

Jeigu esi kūrybingas (-a) ir gebi sukurti reklaminį tekstą, Tu mums reikalingas (-a)

Ieškome žmogaus, kuris nestokoja idėjų ir turi patirties kuriant tekstus interneto svetainėms.

Darbo pobūdis:

  • Tekstų interneto svetainėms rašymas;
  • SEO straipsnių rašymas;
  • Internetinių puslapių turinio paruošimas;
  • Tekstų kalbos ir stiliaus redagavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis tekstų rašyme (nuo 1 metų);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Aiškus minčių perteikimas raštu ir žodžiu
  • Organizuotumas, lankstumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, dėmesys detalėms,
  • Orientavimasis į rezultatus.

Siūlome:

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Jaunatvišką kolektyvą;
  • Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.

CV su pastaba „Reklamos tekstų kūrėjas“ prašome siųsti el. paštu evelina@scopri.lt

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

KITI DARBO PASIŪLYMAI:

Parašykite mums!