▷ Atgalinės nuorodos (angl. backlinks) – naudinga ar būtina priemonė? | scopri.lt
8 662 92616

2013.04.24 admin

Atgalinės nuorodos (angl. backlinks) – naudinga ar būtina priemonė?

Norint turėti gerus rezultatus paieškoje, atgalinės nuorodos tiesiog būtinos. Taigi kaip nuorodas rinkti teisingai ir kaip pasiekti ilgalaikių aukštų pozicijų?

Kaip rinkti nuorodas?

Yra labai daug skirtingų nuorodų rinkimo būdų ir kiekvienas iš jų duoda skirtingus rezultatus. Tačiau reikėtų skirti leistinus ir neleistinus nuorodų rinkimo būdus. Naudojant tik leistunus nuorodų rinkimo būdus, rezultatai visada bus puikūs.

Nepirkite nuorodų

Paieškos sistemos draudžia pirkti nuorodas. Visiems kyla klausimas, kaip paieškos sistema gali sužinoti, kad pirkote nuorodą iš savo partnerio, o jis ją patalpino savo svetainėje? Google niekada to ir nesužinos, taigi ši nuoroda priskiriama ne pirktai, o gautai natūraliai. Bet internete galite rasti automatizuotų nuorodų kūrimo įrankių/programų. Net jei pardavėjai tikina, kad į jų nuorodas atsižvelgia paieškos sistemos ir jas indeksuoja kaip geras, tik laiko klausimas, kada jos bus uždraustos. Būtent tokių nuorodų pirkimas yra nerekomenduotinas ir netoleruotinas paieškos sistemose. Kurkite nuorodas patys arba derėkitės tiesiogiai su svetainės savininku – tik tokiu atveju nuorodos bus 100% saugios.

Populiariausi nuorodų rinkimo būdai

  1. straipsnių katalogai;
  2. derybos su kitų svetainių savininkais;
  3. socialiniai tinklai;
  4. komentavimas;
  5. nuorodų palikinėjimas forumuose;
  6. nuorodų katalogai;

Našiausi nuorodų rinkimo būdai

Geriausių rezultatų pasiekiame nuorodas rinkdami 1, 2 ir 3 būdais. Žinoma, jie reikalauja daugiausia pastangų, nes, norint parašyti straipsnį ar tariantis su kitos svetainės savininku, reikia nemažai pastangų. Bet pagalvokite iš kitos pusės: ar Google paieškos sistema nori rodyti svetaines, kurios įdeda mažai darbo? Google suinteresuota pirmose pozicijose rodyti tuos rezultatus, kurie stengiasi daugiausia, todėl trumpiausias kelias į aukštas pozicijas nėra sėkmingiausias. Norint būti įvertintiems, reikia investuoti.

Laikas ne priešas, o Jūsų sąjungininkas

Pagrindinė taisyklė ta, kad nuorodų tinką reikia kurti palengva ir neskubant, ne per vieną dieną: tai reikia daryti nuolat ir nepertraukiamai. Tik tada rezultatai bus puikūs. Antra taisyklė – kuo ilgiau publikuojamos atgalinės nuorodos, tuo didesnę reikšmę jos įgauna. Stenkitės surasti tokį interneto kampelį, kad jos būtų publikuojamos visą svetainės gyvavimo laiką. Jei mokate už nuorodą mėnesinį mokestį, rinkitės bent 12 mėnesių trukmės publikavimą.

O kokiu būdu Jūs gavote nuorodas, padėjusias pasiekti aukštų rezultatų?

Žymos : , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *



Parašykite mums!