▷ BŪKITE ATVIRAS VERSLININKAS IR GREITAI SULAUKSITE SĖKMĖS | scopri.lt
8 662 92616

2013.07.24 admin

BŪKITE ATVIRAS VERSLININKAS IR GREITAI SULAUKSITE SĖKMĖS

Ar kada pagalvojai, kad bet kokią informaciją, kurią užsigeidei gauti, galima susirasti internete ar perskaityti knygose? O ar kada pagalvojai, kad, neslėpdamas informacijos apie savo veiklą, sulauksi tik gerų rezultatų?

Paskaitysiu ir viską pasidarysiu pats

Praeitame straipsnyje kalbėjau apie tai, kuo baigiasi „pasidarysiu pats“ bandymai su reklama. Viena iš turinio strategijų, puikiai veikiančių Lietuvoje ir visame pasaulyje – papasakok, ką tu veiki, kokias technologijas naudoji, kuo jos pranašesnės už kitas, kodėl tavo klientai perka iš tavo įmonės?

Bijau pasakoti įmonės paslaptis, nes kiti nukopijuos jas

Bijai kopijavimo – nedaryk nieko. Su kiekvienu savo judesiu krenti konkurentams į akis ir jie gali visada pradėti tave kopijuoti. Tai kam visa tai slėpti? Aš garantuoju, kad apie tai, ką šiuo metu darai, jau yra kas nors (kita kalba) parašęs straipsnį internete. Kodėl tau neparašius to straipsnio lietuvių kalba? Bijai, kad pradės kopijuoti? O tu manai, kad tavo konkurentai nemoka kitų kalbų?

Klientai nori nuoširdaus bendradarbiavimo

Tavo naujiems klientams reikia atvirumo ir pasitikėjimo. Atvirai pasakodamas apie savo atliktus darbus ir naudojamus metodus tu padedi, o ne kenki sau. Nauji užsakovai, skaitydami tokio tipo straipsnius, kursis teigiamą nuomonę apie tavo paslaugas/prekes.

Norintys viską pasidaryti patys vis tiek neužsisakys tavo paslaugos

Vis mažiau, bet dar yra manančių, kad papasakojus visą darbo procesą, kiti ims ir pasidarys darbą patys ir niekada neužsisakys tavo paslaugų. O realybė yra kiek kitokia, aš skaidyčiau šias vartotojų grupes į tris kategorijas:

1. Pasidarysiu viską pats.

Šie žmonės viską taupo ir nieko neturi, nes viską bando pasidaryti patys ir nieko iš to neišeina. Šis tipas įdėmiai studijuos tavo parašytą straipsnį ir bandys tai pakartoti. Bet, jei tu nerašytum straipsnio, kaip atlikti viską pačiam, šis tipas vis tiek ieškos informacijos, kaip viską galėtų padaryti pats. Jei neras informacijos, bandys improvizuoti.

2. Pavargau darytis pats: ar yra kokių kitų variantų?

Tai tarpinio varianto tipas, kurie visko bijo. Jie nori paslaugų už labai žemą kainą. Šis vartotojų tipas – pats pavojingiausias. Papildomai prie visų aukštų reikalavimų, gaunate ir prastą mokumą už paslaugas.

3. Man reikia profesionalo, kuris tai atliktų.

Šis tipas puikiai žino, kad niekas nedirba nemokamai ir, kad kokybiškos paslaugos neįmanoma gauti pigiai. Jie ieško savo srities profesionalų, kurie jiems garantuos paslaugų kokybę. Jie žino, kad tik užsisakius brangias paslaugas, galima gauti maksimalią investicijų grąžą.

Aš galiu papasakoti visas savo darbo paslaptis ir tai sėkmingai darau jau nuo praeitų metų

Nori reklamuotis pats? Prašom. Perskaityk mano visus parašytus straipsnius ir turėsi pakankamus pagrindus, nes straipsniuose rasi daug patarimų. Bet prieš skaitydamas gerai pagalvok, ar ir toliau dirbsi savo mėgstamą darbą, kurį geriausiai išmanai? Gal vertėtų samdyti žmogų toje srityje, kurios tu neišmanai?

Žymos : , , , ,


Parašykite mums!