▷ Google paieškos algoritmo atnaujinimas – Penguin 2.0 / 4 | scopri.lt
8 662 92616

2013.05.29 admin

Google paieškos algoritmo atnaujinimas – Penguin 2.0 / 4

Visame pasaulyje ilgai lauktas Google algoritmo atnaujinimas išėjo 2013 m. gegužės 22 dieną. Jis vadinamas Penguin 2.0 arba Penguin 4. Nerašiau straipsnio tą savaitę, nes norėjau patikrinti jo poveikį po keleto dienų.

Kaip ir tikėtasi, paieškoje įvyko pakitimų

Visiems svetainių savininkams svarbu išlaikyti kuo aukštesnes svetainės pozicijas, todėl po šio Google atnaujinimo vertėtų atkreipti dėmesį į savo svetainės lankomumą. Po atnaujinimo, tikrinant paieškos rezultatus kai kuriose nišose, matomas nedidelis rezultatų pakitimas.

Kiek pakito lankomumas mano projektuose?

didziausiu projektu lankomumo statistikos pokytis per paskutine savaite

Iš grafiko matote nemažą lankomumo svyravimą. Standartiškai šių svetainių lankomumas svyruoja ~10%, o šią savaitę – ~30%. Sumažėjo keleto svetainių, kurių turinys neatnaujinamas, arba projektas yra naujas, lankomumas. Iš to galima spręsti, kad Google padidino svarbą svetainės amžiui ir informacijos šviežumui. Svetainių pozicijų pakilimas pastebimas prie projektų, su kuriais intensyviai dirbama, keičiama/pildoma informacija, kuriamas nuorodų tinklas.

Bendra įtaka visiems mano projektams

8,5 % bendras statistikos pagerejimas

Kad ir kas mane džiugino ar liūdino tikrinant svetainių statistiką viena yra aišku: išvedus vidurkį, projektų lankomumas po Google atnaujinimo padidėjo 8,5%. Man tai puikus rodiklis, kuris įrodo kad, dirbant kokybiškai, jokie Google atnaujinimai rezultatų nepablogins.

Matant svetainių srautus galima teigti, kad pakitimai nedideli. Kad ir kiek problemų pridarė šis atnaujinimas SEO specialistams, visa tai Google paiešką padarė dar geresnę ir kokybiškesnę. Dirbantiems prie svetainių, reikės dar labiau pasistengti dėl vartotojo.

Kokią įtaką Jūsų svetainei turėjo Penguin 2.0/4 atnaujinimas?

Žymos : , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *Parašykite mums!