▷ Google pakeitė savo logotipą | scopri.lt | scopri.lt
8 662 92616

2015.09.08 admin

Google pakeitė savo logotipą

Pasaulinis žiniatinklis stipriai pasikeitė per pastaruosius 17 metų, kai pasauliui pirmą kartą buvo pristatytas originalus Google logotipas. Nuolatinės naujovės, interneto plėtra bei naujų įrenginių atsiradimas verčia keistis visus. Per visą savo veiklos laiką Google logotipas keitėsi penkis kartus. Tačiau šis naujas pokytis yra pats drastiškiausias ir iš esmės keičiantis įmonės įvaizdį.

Pagrindinė priežastis dėl kurios buvo imtasi šio žingsnio, kaip jau ir minėjome, yra technologijų kaita. Jau praėjo tie laikai, kai internetas buvo pasiekiamas tik stalinių kompiuterių vartotojams. Itin sparti naujų technologijų kaita ir pasaulinio žiniatinklio paklausa lėmė tai, jog dabar vartotojai šiuo XXI amžiaus stebuklu gali naudotis ne tik namie, bet ir savo išmaniuosiuose telefonuose. Tokia plati įrenginių, leidžiančių prisijungti prie interneto, pasiūla ir būtinybė išlaikyti logotipo atpažinimą nepriklausomai nuo naršyklės lango dydžio paskatino tokį drastišką Google ženklo pasikeitimą.

Nuo šiol Google logotipas bus atpažįstamas dėl savo paprastumo. Didžiausias skiriamasis ženklas bus keturios spalvos, kurias žino kiekvienas vartotojas. Šios spalvos nuo šiol margins vienintelę G raidę. Taip siekiama jog kompanijos logo taptų panašesnis į Apple obuolio ženklą – atpažįstamas iš vieno simbolio.

Be to, tokį ženklo pasikeitimą paskatino ir noras keisti vartotojo požiūrį į Google kompaniją ir jos paslaugas. Ženklo paprastumas turėtų padėti sugriauti visas asociacijas su tuo, jog Google dirba technologijų apsėsti specialistai, besidomintys tik kompiuterių naujovėmis. Logotipo paprastumas ir atpažįstamumas turėtų tapti patraukliu kiekvienam ir parodyti, jog Google taip pat siekia prisitaikyti prie naujų pokyčių, formuojančių šiuolaikinį pasaulį.Parašykite mums!