▷ Google pozicijos svetainei – ar teisingai jas nustatote? | scopri.lt
8 662 92616

2013.02.20 admin

Google pozicijos svetainei – ar teisingai jas nustatote?

Įdomu kokios dabartinės Jūsų turimos svetainės Google pozicijos? Bet ar tai, ką matote, mato ir kiti vartotojai? Kaip nustatyti visas pozicijas vos per keletą minučių? Su kokiomis problemomis susiduria svetainių savininkai?

Kaip teisingai nustatyti svetainės pozicijas?

Pirmas variantas, kuris šauna į galvą: nueisiu į Google, suvesiu norimą raktažodį ir pažiūrėsiu, kelintoje pozicijoje esu. Tokiu būdu Jūs pamatote, kur esate, bet Google pagal nutylėjimą taiko personalizuotą paiešką ir Jums aukščiau pozicionuoja tas svetaines, kuriose lankotės dažniausiai. Pamatyti tikslią poziciją galite išjungę Google personalizaciją, arba pašalinę “sausainėlius” (angl. cookies).

Kaip ištrinti cookies?

Jei naudojatės populiariausiomis naršyklėmis Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, spauskite: Ctrl + Shift + Del. Tokiu būdu pašalinsite įrašus naršyklėje, taip pat atsijungsite nuo prijungtų svetainių.

Kaip greitai tikrinamos Google pozicijos?

Aukščiau minėtasis variantas tinka turint vieną ar keletą raktažodžių. Tikrinant daugiau raktažodžių, ši procedūra užtrunka labai ilgai. Tokiu atveju iš nemokamų programų rekomenduočiau Free Monitor for Google. Ši programa parodys tikslias Jūsų svetainės pozicijas šiuo momentu, taip pat gausite ir konkurentų sąrašą – taip galėsite tirti savo konkurentus.

Istorinių duomenų fiksavimas

Dirbant su pozicijų sekimu, duomenų fiksavimas – vienas pirmųjų etapų. Ilgalaikiame pozicijų monitoringe reikėtų papildomai žinoti pozicijų kitimo ir konkurentų istoriją. Internete gausu mokamų įrankių tai atlikti.

Stebėti savo ir konkurentų pozicijas Google paieškoje, SEO optimizacijoje – vienas iš pagrindinių darbų. Automatizuokite savo darbą, ir turėsite mažiau sąnaudų.

Žymos : , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *Parašykite mums!