▷ Kaip su mažomis investicijomis 3 kartus padidinti pardavimus internete | scopri.lt
8 662 92616

2014.11.17 admin

Kaip su mažomis investicijomis 3 kartus padidinti pardavimus internete

Manau, išnaudoję šias galimybes, tikrai nenusivilsite rezultatais, o investicijos santykinai mažos su sukuriama reklamos verte. Tai gali atlikti kiekvienas, žinantis kaip naudotis AdWords reklama. Arba tam darbui galite samdyti specialistus.

remarketingas

remarketingas

Kur slypi reklamos veiksmingumo pagrindai

Apie reklamą prirašyta daug knygų ir aš jų nesistengsiu čia atkartoti, tik noriu paminėti vieną esminę reklamų idėją: kartojimas. Kokia reklama bebūtų, ji turi būti kartojama, nes vartotojam patinka pirkti žinomą prekę, jie jaučiasi geriau turėdami tai ką pažįsta. Dėl ko taip yra, padaryta daugybė tyrimų. Apie keletą bandymų užsiminiau savo asmeninėje svetainėje.

Kokia tai reklama ir su kuo ji valgoma

Ši reklama vadinasi – remarketingas. Jos tikslas nėra patraukti akį ar sužavėti vartotoją, bet galima reklaminiuose skydeliuose siekti to ir tai papildomai padidins pardavimus. Pagrindinis šios reklamos tikslas yra kartojimas. O kartojant vartotojui sukuriamas pasitikėjimo jausmas, kuris padeda apsispręsti priimant sprendimą.

Kodėl tai veikia

Reklama yra banerinė ir rodoma tik tai auditorijai, kuri buvo užsukus į Jūsų svetainę. Statistika rodo, kad 1% užsukusių į svetainę tampa pirkėjais, 3% – norėtų pirkti, bet dar pilnai neapsisprendę. Jūs padedate apsispręsti tiems 3% lankytojų garsinat savo vardą ir stiprinat brand‘o žinomumą. Naudojant šį metodą gaunate trigubai daugiau klientų, taip padidindami pardavimus tris kartus.

Kiek tai kainuoja

Mokėdami tik už paspaudimus, nemokate už parodymus. Parodymas, tai kartojimo veiksmas, kuris ilgai išlieka vartotojo pasąmonėje. Taip gaunate nemokamą brand‘o stiprinimo reklamavimą, o mokate pinigus tik už susigrąžintus klientus.

Naudokitės šia marketingo naujove ir taip padidinkite savo pardavimus, tai nėra brangu. O rezultatas puikus.Parašykite mums!