▷ Keičiasi „AdWords“ reklamos rodymas | Google reklama | scopri.lt
8 662 92616

2016.02.24 admin

Keičiasi „AdWords“ reklamos rodymas „Google“ paieškos sistemoje

Jei dar nepastebėjote, informuojame šių metų vasario 19 d. „Google“ patvirtino, kad keičia „Google AdWords“ skelbimų rodymą paieškos lange ir daugiau neberodys mokamų skelbimų dešiniajame paieškos sistemos lange.

Google nuolat tobulina savo paieškos sistemą, naujausias pakeitimas Google AdWords reklama trina visus dešinės pusės skelbimus ir jų tiesiog nebeliks.  Dėl šių pasikeitimų paieškos sistemos langas atrodys taip: viršutinių skelbimų skaičius padidėja iki 4, vietoje buvusių 3 ir apačioje lieka 3 mokami skelbimai. Anksčiau viename lange buvo rodoma 11 mokamų skelbimų, dabar maksimalus skelbimų skaičius sieks 7 viename paieškos puslapyje.

Pašalinus mokamus skelbimus iš dešinės kompiuterio ekrano pusės, susivienodino paieškos laukas kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams, kadangi anksčiau dešinės juostos skelbimai nebuvo matomi mobiliųjų įrenginių vartotojams.

Dešinėje pusėje nuo šiol galėsime matyti dvi informacijos rūšis: ieškomos įmonės informacinį bloką, suvedus tikslų jos pavadinimą ar kitų raktinių žodžių informaciją ir parduodamų prekių sąrašą, ši sistema veikia tik užsienyje, Lietuvoje ji nėra įdiegta.

Kokie pokyčiai laukia?

Pagrindinės ir labiausiai matomos tampa viršutinės keturios skelbimų pozicijos, tai lems didesnę konkurenciją tarp įmonių konkuruojančių šiose pozicijose ir paspaudimo kainų iškilimą. Šie pokyčiai neturės didelės įtakos stambioms įmonėms, kurios ir taip investuodavo už buvimą pirmosiose pozicijose, tačiau mažoms įmonės, kurios reklamavosi dešinėje reklamos pusėje, norėdamos ir toliau išlikti matomos, turės didinti savo reklamos biudžetą.

Taip pat įmonėms norinčios reklamuotis „Google“ paieškos sistemoje, teks pasukti galvą reklamuotis mokamoje AdWords reklamoje ar rinktis SEO optimizaciją. Kadangi prisidėjus vienam mokamam skelbimui viršuje, vienu rezultatu sumažėja organinė paieška. Atsidarius naršyklės langą pirmiausia matome 4 mokamus skelbimus ir tik vieną organinės paieškos rezultatą. SEO specialistai turės labiau pasistengti norėdami užimti pirmą vietą organinėje paieškoje.

pirmas paieskos poziciju langasParašykite mums!