▷ Nuo ko priklauso SEO kaina? | scopri.lt
8 662 92616

2013.06.12 admin

Nuo ko priklauso SEO kaina?

Paskambinus klientui, visada sulaukiu klausimo: „kiek kainuoja SEO“. Bet šioje srityje dirbantiems specialistams sunku į jį atsakyti nesužinojus kliento poreikių ir tikslų. O kokius tikslus reikėtų užsibrėžti užsisakant SEO paslaugą?

Tinkamai parinkti raktažodžiai – teisingo kelio pradžia

Tinkamai parinkti raktažodžiai pritraukia tikslinę auditoriją, kuri perka. Daugiau apie raktažodžių analizę galite skaityti čia. SEO kainai įtakos turi svetainės apimtis ir pasirenkamų raktažodžių kiekis. Vieniems klientams užtenka vieno raktažodžio, kitiems 20 – tik pradžia.

Konkurencijos įtaka paieškoje

Didžiausią įtaką paieškos rezultatams turi konkurencingumas paieškoje. Konkurencija nuolat kinta, nes svetainės kiekvieną dieną gauna naujų nuorodų, keičiamas jų turinys. Todėl ypač konkurencingose nišose dirbama nuolat, konkurentai varžosi dėl pirmos vietos paieškoje.

Greitas ar kokybiškas SEO?

 

SEO kaina dažnu atveju svyruoja dėl kokybės kriterijų ar pozicijoms gerinti naudojamų technikų. O kokia naudojama technika geriausia? Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, bet, norint sukurti kokybišką SEO paslaugą, neužtenka parašyti vieną straipsnį ir sukurti nuorodų į jį. Google turi daugiau nei 200 svetainės kokybės vertinimo kriterijų ir juos nuolat keičia. Sukurti gerą, įdomų, kokybišką turinį reikia laiko ir nuodugnios analizės, o tai kainuoja.

Samdyti SEO specialistus ar pasimokius optimizaciją atlikti patiems?

Gyvename informaciniame amžiuje, tad visą reikiamą informaciją galime rasti internete, knygose ar apsilankę seminaruose. Bet gerai pasvarstykite, ar viską galėsite atlikti profesionaliai, vos perskaitę vadovėlį ir praėję apmokymus? Daug ką galime išmokti, bet kiekvienas iš mūsų kokybiškai galime atlikti tik tą darbą, kurį dirbame ilgai ir turime ilgametės patirties. Todėl reikėtų samdyti savo srities profesionalus, nes tik tokiu būdu galite pasiekti aukštų rezultatų.

Yra viena išimtis, kada verta turėti apmokytų darbuotojų: jei Jūsų svetainė yra didelės apimties ir turi labai daug puslapių. Šiuo atveju rekomenduočiau samdyti SEO specialistą atlikti pagrindinius ir svarbiausius darbus, o visus antraeilius – deleguoti darbuotojams, išklausiusiems individualius mokymus.

Skirtingi atsiskaitymo būdai trukdo objektyviai vertinti SEO kainą

SEO paslaugų skaičiavimo būdų yra įvairių, bet populiariausi šie:

  • Mėnesinis mokestis.
  • Valandinis atlyginimas.
  • Už pasiektus tikslus (pozicijas).

Dažniausiai pasitaikantis yra mėnesinis mokestis. Peržiūrėjus Lietuvoje esančių specialistų, įmonių teikiančių SEO paslaugas, įkainius, jie svyruoja nuo 100 Lt/mėn. iki 2500 Lt/mėn.

Išvados

Kad ir kokia didelė ar maža būtų SEO kaina, tai tik vienas iš rodiklių pasirenkant paslaugos teikėją. Svarbu įvertinti riziką renkantis žemos kainos paslaugas ir paskaičiuoti investicijų grąžą investuojant dideles sumas.

Sužinokite, kiek kainuos SEO paslaugos Jūsų svetainei>>

Žymos : , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *Parašykite mums!