▷ SEO specialistas Jūsų versle – samdyti įmonę, ar darbuotoją | scopri.lt
8 662 92616

2014.11.03 admin

SEO specialistas Jūsų versle – samdyti įmonę, ar darbuotoją

SEO paslaugos tampa būtinybe dirbantiems internetinėje prekyboje, ar ieškant klientų naudojantis internetu. Beveik visi vartotojai randa informaciją per paieškos sistemą. Lietuvos verslai pradeda suprasti SEO teikiamą naudą ir ieško specialistų tiems darbams atlikti. Dirbti su įmone ar darbams samdyti SEO specialistą pilnu etatu?

SEO specialistas

SEO specialistas

Darbų apimtys

Viskas priklauso nuo Jūsų darbų apimčių. Jeigu turite e parduotuvę su daug prekių, Jums būtina samdyti svetainės administratorių, o gal ir ne vieną. Tokiu atveju reikėtų apmokyti svetainės administratorius vidinės optimizacijos principų, kad jie keldami informaciją ją įkeltų teisingai.

Turint mažą informacinę svetainę apie Jūsų paslaugas ar prekes. Jums būtinas SEO specialistas, ar įmonė, nes apmokyti darbuotojus yra per brangu, o ir darbų apimtys nėra tokios didelės, kad būtų pilnam etatui darbo.

Atlikti SEO optimizaciją patiems

Kad ir kaip gaila, bet dar dažnas variantas Lietuvos rinkoje, ypač šiuo metodu naudojasi mažos įmonės. Žinoma suprantama, kad mažos įmonės neturi pinigų SEO specialistų samdymui, bet devyni darbai, dešimtas badas. Dažniausiu atveju kai įmonė pati bando atlikti SEO optimizaciją viskas baigiasi: “internetas neveikia”. Po pusės metų nevaisingo darbo vadovybė griežtai nusprendžia niekada neinvestuoti pinigų į elektroninį marketingą, nes tai nenašu. Bet jeigu jie būtų samdę konsultantą, visas susidariusias problemas per pusmetį būtų galima išspręsti. Reklamos našume atsispindi profesionalumas, o vykdantys asmenys ne reklaminę veiklą turi nepakankamai žinių atlikti reklaminę kompaniją patiems.

Kad SEO specialistas būtinas reklamuojantis, tai aišku kiekvienam, o kokį kelią pasirinkti, spręsti Jums.

Žymos : , , ,


Parašykite mums!