▷ Svetainės greičio svarba | scopri.lt
8 662 92616

2019.02.12 ignas

Svetainės greičio svarba

Tinklalapio našumo optimizavimas, technologinis pranašumas, patrauklus dizainas yra vieni iš pagrindinių veiksnių, lemiančių šiuolaikinių interneto įmonių sėkmę. Nepatrauklios ir lėtos internetinės svetainės žudo verslus, nes šiuolaikiniai klientai tampa vis labiau nekantresniais. Lėtas puslapis gali greit atbaidyti potencialius klientus, o greitas gali padidinti pardavimų skaičius bei pritraukti naujų klientų.

Kas yra puslapio greitis ir kodėl jis svarbus?

Puslapio greitis – tai laikas per kurį tinklalapis ar žiniasklaidos turinys yra atsiunčiamas iš svetainės talpinimo serverio ir pateikiamas naudotojo naršyklėje.

Svetainės našumas daro įtaką paieškos sistemoms. Puslapio greitis, naudotojų patirtis, svetainės reagavimas ir daugybė kitų rodiklių įeina į algoritmą, nustatant Jūsų puslapio poziciją paieškos rezultatuose.

1 iš 4 svetainės lankytojų toliau jos nebenaudotų, jei svetainė užsikrovimo procesas trunka ilgiau nei 4 sekundes. Taip pat apie 50% interneto naudotojų daugiau nebeapsilankytų lėtai veikiančiose svetainėse. Kiekviena svetainės krovimo sekundė gali kainuoti naujo kliento praradimą.

Puslapio greičio įtaka pardavimams

Svetainės našumas – tai naudotojo patirtis. Greitas puslapis pritraukia lankytojus, skatina pardavimus ir tai galiausiai nulemia verslo sėkmę internete. Nepatenkinti klientai gali pasidalinti nuomone apie lėtą puslapį ir taip toliau mažinti puslapio populiarumą.

Nors paslaugų ir produktų kokybė turi didžiausią įtaką verslo sėkmei, tačiau svetainės lankytojų konvertavimas į klientus labai priklauso nuo teigiamo puslapio įspūdžio lankytojui. Itin greitas puslapis ir greitas apsipirkimo procesas galiausiai suteikia vartotojams teigiamą psichologinį įspūdį, skatinantį pardavimus ir didiną klientų lojalumą.

Svetainės greičio svarba

Svetainės greitis ne tik pagerina naudotojų patirtį, bet ir skatina pardavimus, didiną klientų lojalumą bei didiną svetainės populiarumą. Svetainės greitis taip pat yra vienas iš rodiklių naudojamų paieškos sistemos rezultatų reitingavime. Taigi įmonės sėkmę lemia ne tik paslaugų ar produktų kokybė, tačiau ir naudotojo patirtis Jūsų įmonės svetainėje.

 

Pasitikrinti svetainės greitį Užsisakykite svetainės optimizavimą Žymos : , ,


Parašykite mums!